Poznaj zespół Revive Polska

 • Tomasz Matusiak

  Tomasz P. Matusiak

  Manager ds. Rozwoju

  Na całym świecie żyją ludzie. To źródło niewyczerpalnej inspiracji kreatywnej. Rezultaty naszych inspiracji i działań zostawiają ślad na trochę dłużej. Pamiętajmy o tym.

 • Jakub Matyja

  Jakub Matyja

  Manager Projektu

  Budowlaniec z praktycznym podejściem do każdego tematu, szukający równowagi w projektach, które próbują sprostać codziennym wyzwaniom miasta i jego mieszkańców. Prywatnie zapalony narciarz, fan piłki nożnej i Formuły 1. Od lat miłośnik neapolitańskiej pizzy uwielbiający podróże po południu Europy.

 • Agnieszka Jaworska

  Agnieszka Jaworska

  Manager Marketingu i Sprzedaży

  Pasjonatka przeprowadzek i urządzania wnętrz. Kolekcjonuję obrazy i dobre wrażenia. Tworzę marki, które oprócz zysków przynoszą radość. Marzenie? Zbudować dom na (prawie) bezludnej wyspie. Miłość jest dla mnie największym z darów ludzkości.

 • Mg 1828

  Tomasz Cyprysiak

  Construction Manager

  Inżynier z wieloletnim doświadczeniem realizacyjnym. W trakcie swojej kariery starający się zawsze znaleźć równowagę między aspektami ekonomicznymi i estetyką architektury oraz ergonomią. Hołdujący hasłu, że w prostocie jest inteligencja.

  Poza pracą aktywny tenisista, kibic lokalnego zespołu piłki nożnej.

  Dbający o naturę i cieszący się z jej odkrywania.

 • Nieuw

  Czy wkrótce również będziesz częścią tego zespołu?

  Pełna wyzwań praca z mądrymi współpracownikami

  Chcesz dołączyć do zespołu Revive? Tutaj znajdziesz nasze oferty pracy. Możesz również wysłać otwartą aplikację do naszego członka zespołu działu HR, Mieke Vanhuyse na adres e-mail mieke@revive.be

Chciałbyś dołączyć do firmy Revive?

Chciałbyś wzmocnić nasz zespół? Daj nam znać, co potrafisz i zgłoś swoją kandydaturę.

Wyślij wiadomość info@revive.pl