B Corp

Za swoje zrównoważone i transparentne podejście firma Revive – jako pierwsza firma belgijska – otrzymała akredytację B Corp, czyli najbardziej obiektywny dowód tego, że społeczne i ekologiczne cele są równie ważne, co zyski.

Bcorps June21St 204 45B315A3F8F28Fcb43Fe6A59E3930121

Czym jest B Corp?

B Corp to amerykańska organizacja, która działa na rzecz budowania międzynarodowej sieci firm angażujących się w zrównoważone projekty. Firmy te podnoszą wysoko poprzeczkę, jeśli chodzi o wpływ na społeczeństwo i/lub ochronę środowiska, transparentność i odpowiedzialność. Mierzą one oddziaływanie przedsiębiorstwa na wszystkich swoich udziałowców, pracowników, dostawców, społeczeństwo i otoczenie. Inaczej niż tradycyjne organizacje, firmy posiadające certyfikat B-Corporation czują się zobowiązane do rozważania wpływu swoich decyzji nie tylko na podstawie interesów swoich akcjonariuszy, ale także wszystkich innych udziałowców.

Bcorps Day1 64 Large

Dlaczego firma Revive może nazywać się B Corp?

Revive pragnie ponownie zdefiniować ustalone wartości w tak konserwatywnym sektorze, jakim jest projektowanie nieruchomości. Nasze wyjątkowe podejście i wizja została nagrodzona już w 2012 roku certyfikatem B-Corporation. Dzięki B Corp firma Revive zyskała wyraźny obraz swojej największej wartości dodanej, wytyczne na potrzeby dalszych ulepszeń oraz etykietę, która potwierdza naszą koncepcję.

Przeczytaj więcej o Revive jako B Corp
Bcorps June21St 644

Są Państwo zainteresowani B Corp?

Chcieliby Państwo uzyskać akredytację B Corp, ale mają Państwo jeszcze jakieś pytania? Revive jest dumnym ambasadorem B Corp. Nasza specjalistka w dziedzinie wpływu społecznego Susanne chętnie odpowie na Państwa pytania i z przyjemnością pomoże skontaktować się z odpowiednimi osobami.

Wystarczy kliknąć, aby uzyskać więcej informacji!