O Revive

Misją REVIVE jest rewitalizacja terenów poprzemysłowych w miastach, będąca istotną częścią tworzenia wysokiej jakości dzielnic mieszkaniowych. Budujemy miejsca do zamieszkania, które sprzyjają naturze i umacnianiu relacji między sąsiadami. Od 13 lat odpowiedzialnie przebudowujemy tereny poprzemysłowe w Belgii i Portugali a teraz także w Polsce. Wykorzystujemy nowoczesne i proekologiczne rozwiązania architektoniczne, które ułatwiają mieszkańcom czerpanie radości ze zrównoważonego stylu życia.

Społeczeństwa jeszcze nigdy nie zmieniały się tak szybko, jak obecnie. Zmiany klimatyczne, wzrost liczby ludności i dynamiczna cyfryzacja to tylko niektóre ze zjawisk, które sprawiają, że żyjemy i pracujemy w inny niż dotychczas sposób. REVIVE pragnie wdrożyć znaczące zmiany na styku „ludzie, planeta, korzyści”. To dlatego mówimy, że „budujemy społeczności, nie tylko nieruchomości”. W tym celu podejmujemy pewne zobowiązania.

#1 Oferujemy Ci lepszą jakość życia

Byt a przeżywanie

W Revive jesteśmy dumni z tego, że czynimy życie lepszym i bardziej szczęśliwym dla każdego. Więcej natury, przestrzeni do spotkań i kontaktów społecznych to czynniki, na których skupiamy się w nowych inwestycjach. Na przykład, przywiązujemy taką samą wagę do przestrzeni zarówno niezabudowanej, jak i zabudowanej. Jest to widoczne w sposobie, w jaki projektujemy przestrzeń publiczną w połączeniu z prywatnymi posesjami. Możesz tego doświadczyć nawet w drobnych inicjatywach, takich jak wspólne ogródki warzywne, które są miejscem, gdzie mieszkańcy poznają się nawzajem.


Wyobraź sobie spokojne otoczenie z wolnym od samochodów, zielonym obszarem, bliskością szkół, restauracji i sklepów. Takie wyobrażenie nie musi pozostać w sferze marzeń. W Revive, jakość i przystępna cena idą w parze, ale co ważniejsze, staramy się stworzyć miejsce, w którym każdy czuje się jak w domu. To środowisko życia na ludzką skalę.

#2 Mamy oko do estetyki i osobowości

Innowacyjny element architektury

Nasze zainteresowanie ekologią nie odbywa się kosztem estetyki. Dzięki nadaniu nowego życia opuszczonym miejscom o bogatej przeszłości, dzielnice, które tworzymy odznaczają się nietuzinkowym charakterem i energią. Cechuje nas zamiłowanie do najnowocześniejszych konstrukcji i wysokiej jakości wykonania.

Przesuwanie granic w nieruchomościach? Osiągamy to dzięki zastosowaniu inteligentnej architektury, nowoczesnym technikom budowlanym, recyklingowi materiałów i ścisłej selekcji dobrej jakości materiałów budowlanych. W tym celu współpracujemy z odpowiednio dobranymi partnerami z branży.

Oczywiście gusta są różne, zdajemy sobie z tego sprawę aż za dobrze. Nasza chęć dotarcia do zróżnicowanej grupy docelowej znajduje odzwierciedlenie w różnych typach mieszkań i wyróżniającej się architekturze. Stosujemy personalizację na najwyższym poziomie. Czy wiesz, że właśnie dlatego naszym architektom przekazujemy tylko i aż wizję tego co chcemy osiągnąć. Odchodzimy bowiem od zestawu specyfikacji ze standardowymi pomiarami. A to dlatego, ponieważ każdy ma inne standardy. Świetna architektura nie bierze się z dostosowywania się do normy.

#3 Z zaangażowaniem dbamy o maksymalną mobilność

Życie codzienne na wyciągnięcie ręki

Wiemy, że droga do zrównoważonego transportu jest jeszcze długa. Mimo to, robimy wszystko, co w naszej mocy, by z Revive zmienić bieg na wyższy. Zdajemy sobie sprawę, że „dostępność” i „bliskość” mają dla każdego inne znaczenie.

Dbamy o zarówno zielony, jak i miejski charakter dzielnic. Ciche otoczenie i wspaniały widok na tętniące życiem miasto? Revive daje Ci to, co najlepsze z obu tych światów. A to dlatego, że nasze projekty zlokalizowane są w pobliżu lub centrum miasta, dworca lub głównej drogi. Nasi mieszkańcy mogą poruszać się według własnych preferencji pieszo lub rowerem. Nasze projekty zachęcają również do wykorzystania ekonomicznej mobilności. Pomyśl np. o stojakach na rowery obok swojego mieszkania, przestronnych klatkach schodowych, które zachęcają do rezygnacji z windy, coś jeszcze? Z pewnością jest tego więcej…

Zachęcamy do przedefiniowania korzyści z posiadania samochodu. Nasza doskonale zdefiniowana wizja mobilności przekłada się na środowiska o małym natężeniu ruchu. Na przykład preferujemy podziemne parkingi dla samochodów i naziemne stojaki dla rowerów, zachęcamy do korzystania z samochodów współdzielonych, a stacje ładowania elektrycznego są przygotowane w każdej dzielnicy z myślą o przyszłości, w której centralne miejsce zajmują ludzie i środowisko.

#4 Aktywnie budujemy Twoją przyszłość

Cele Zrównoważonego Rozwoju w praktyce

Nasze projekty mieszkaniowe muszą być w 100% odporne na wszelkie scenariusze, które mogą mieć miejsce w przyszłości, a my traktujemy tę obietnicę poważnie. Jest ona również nierozerwalnie związana ze zrównoważonymi miastami i społecznościami. Jest to jeden z Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG) Organizacji Narodów Zjednoczonych, który jest głęboko zakorzeniony w naszym DNA.


Po pierwsze, zajmujemy się wyłącznie zrównoważonym rozwojem miast. Dlatego nigdy nie wycinamy terenów zielonych na potrzeby podziału powierzchni do dalszej sprzedaży. U nas natura zawsze góruje nad betonem. Celem Revive jest tworzenie zielonych przestrzeni w sąsiedztwie swoich inwestycji, a nie ich eliminacja.


Ponadto od samego początku, tam gdzie to możliwe, zamieniamy CO2 na energię odnawialną i inteligentną technologię. Do 2025 roku chcemy być neutralni pod względem emisji CO2. Sami wytwarzamy energię za pomocą systemów pomp ciepła napędzanych panelami słonecznymi.

Przechowujemy tę energię we własnych mikrosieciach. To wszystko robimy po to, aby nasze rezydencje były jak najbardziej samowystarczalne. Czy wspominaliśmy już, że oczyszczamy wodę deszczową, aby była zdatna do picia? To kolejna z zaledwie kilku naszych inicjatyw w ramach naszych celów neutralności pod względem emisji CO2.


Możesz liczyć na to, że jest to coś więcej niż tylko słowa. Nasze podejście zostało wyróżnione certyfikatem B Corporation. Jest to dowód naszego zaangażowania na rzecz planety.

Prawdziwą wisienką na torcie są niższe koszty energii i transportu oraz wzrost wartości Twojego domu. Korzyści dla Ciebie, Twojego środowiska i Twojego portfela!

#5 Troszczymy się o Twój komfort życia

Witaj w domu

Twoje mieszkanie to coś więcej niż tylko budynek. Jest to wzajemne oddziaływanie różnych aspektów, które z wielką starannością uwzględniamy. Inwestycje realizowane przez Revive łączą kulturę, życie i wypoczynek jak żadne inne. Zwracamy również uwagę na rozwój przedsiębiorczości w regionie. Lokalny handel, miejsca pracy i produkcja często odgrywają tu kluczową rolę.

Aby sprawić, by wszyscy poczuli się jak w domu, myślimy nieszablonowo. W przypadku każdego projektu nawiązujemy dialog z służbami miejskimi i stowarzyszeniami sąsiedzkimi. Regularna komunikacja i współpraca są dla nas absolutną powinnością.