2020 Revive Ekla Brussel Fotografie Valerie Clarysse 35
EKla foto 5

Ekla

Sint-Jans-Molenbeek Vraag meer informatie

Tętniąca życiem Bruksela

Tam, gdzie podczas targów Expo ‘58 warzone było piwo EKLA, budujemy imponujący wieżowiec mieszkalny. Oprócz wyjątkowej lokalizacji naprzeciwko Weststation, projekt ten ma wiele innych udogodnień. Apartamenty mieszkalne powyżej 6. piętra mają zapierający dech w piersiach widok na Brukselę. Jest to więc wyjątkowa szansa dla miłośników miasta i inwestorów.

Projekt EKLA w liczbach

  • Apartamenty energooszczędne 88
  • Przestrzenie willowe na dachu 4
  • Stanowiska na rowery 200
  • Odległość do stacji (m) 160
Ekla foto 8

Niezwykła panorama

EKLA znajduje się w bliskiej odległości od centrum Brukseli. Jest zatem połączeniem wszystkiego, co najlepsze z dwóch światów: spokoju obrzeży miasta z przestronnym widokiem na centrum Brukseli. W projekcie EKLA mogą Państwo samodzielnie wybrać, jaki widok będzie codziennie towarzyszył Państwu o poranku. Możliwe jest również połączenie różnych apartamentów w jedną luksusową przestrzeń z wieloma widokami.

Odkryj więcej na stronie poświęconej projektowi EKLA
Ekla render ext dag

Doskonała dostępność

Żaden apartament w Brukseli nie był jeszcze tak przystępny, jeśli chodzi o dojazd. EKLA leży wprost naprzeciwko Weststation – centralnego węzła komunikacyjnego dla transportu kolejowego, tramwajowego, autobusowego, a także metra. To również ważne ogniwo przyszłego łącznika między stacjami Brussel-Zuid i Brussel-Noord, jak i pociągów ekspresowych przewozów regionalnych (GEN). Warto dodać, że w pobliżu znajduje się punkt rowerowy Villo, dostępny jest także parking podziemny.

Czekamy na kontakt za pośrednictwem strony projektu EKLA
Ekla render int

Czołowy produkt inwestycyjny

EKLA to jeden z pierwszych projektów w ramach kompleksowego podnoszenia wartości całej okolicy. Właśnie dlatego nowo budowane mieszkania mają najlepsze położenie, a przy tym są oferowane w atrakcyjnych cenach. Każdy, kto chce inwestować w nieruchomości w Brukseli, wybierając projekt EKLA, trafia pod właściwy adres.

Czekamy na kontakt za pośrednictwem strony projektu EKLA
Ekla render ext tuin

Różnorodność i architektura

Podstawowy plan w ramach projektu EKLA bazuje na klasycznym bloku mieszkalnym, w przypadku którego usunięto i dodano pewne elementy systematyczne, aby na różnych poziomach nawiązać relację z okoliczną zabudową i otoczeniem. Oprócz apartamentów, w skład kompleksu EKLA wchodzi również supermarket Okay, niderlandzkojęzyczne przedszkole i szkoła podstawowa, żłobek, przestrzenie biurowe o niedużym metrażu oraz nowy park osiedlowy. Jest to otoczenie oparte na zrównoważonej architekturze stworzonej przez biuro B2Ai Architecten.

Czekamy na kontakt za pośrednictwem strony projektu EKLA

Przegląd projektów

Odkryj nasze projekty