Projekty tymczasowe

Nasze projekty tworzymy zgodnie z ideą tzw. tymczasowego użycia. To miejsca, które oferują przestrzeń na sport i gry, sztukę, warsztaty, strefy gastronomiczne, a także zwyczajną radość życia... możliwości jest nieskończenie wiele!

Kerk1 45B315A3F8F28Fcb43Fe6A59E3930121

Otwarcie przestrzeni

W świecie, w którym najważniejsze jest szybkie tempo, a każde przeżycie i intensywność ulega degradacji, posiadanie własnej przestrzeni i wolnego czasu to luksus. My wierzymy jednak, że wszystko to może być na wyciągnięcie ręki. Kiedy kupujemy starą działkę poprzemysłową, rozpoczynamy długi proces projektowania, realizacji procedur i uzyskiwania zezwoleń. W międzyczasie te piękne tereny mogłyby stać puste i zamknięte. Jednak my, jako Revive, udostępniamy teren wraz z budynkami na organizację tymczasowych projektów kulturalnych!

Uzupełnienie istniejącej okolicy

Celem tzw. tymczasowego użycia jest tchnięcie nowej energii w miejsca, które przez dłuższy czas były „martwe”.

Dzięki temu, okoliczni mieszkańcy mogą poznać te przestrzenie, a nawet ewentualnych przyszłych sąsiadów. Nasze osiedle mieszkaniowe nie staje się zatem „nowym osiedlem”, ale uzupełnieniem istniejącej już okolicy.

Osa Pic Opening Stoom Fotos Fotgrafe Stoom 117 45B315A3F8F28Fcb43Fe6A59E3930121

Kreatywność i zabawa

Tymczasowe użycie może mieć bardzo różne formy, ale za każdym razem nawiązuje do przyszłego charakteru terenu i wpisuje się w ekosystem otoczenia. Od sztuki po usługi hotelarsko-restauracyjne, od warsztatów majsterkowania po teren sportowy, festiwal czy plac zabaw... Chętnie wspieramy inicjatywy, które stymulują dialog z sąsiadami i lokalnymi władzami.

Mają Państwo pomysł na tymczasowy projekt?

Mamy więcej przestrzeni na tymczasowe projekty. Zapraszamy do kontaktu z Agnieszką, z którą można wymienić się pomysłami.